Rolety


Rolety materiałowe to obecnie bardzo popularna forma osłony przeciwsłonecznej, a bogaty wybór wzorów i kolorów ( około 200 ) tkanin pozwala na stosowanie ich również jako elementu dekoracyjnego. Rolety wykonane z materiałów impregnowanych, antystatycznych mogą być stosowane przez długi czas bez obaw przed zabrudzeniem. Każdy materiał charakteryzują inne współczynniki przepuszczania, absorbcji i odbijania światła, dzięki czemu rolety można dostosować do warunków pomieszczenia oraz potrzeb.

 

 

Rolety w kasecie

Roletka w tym systemie charakteryzuje się niezawodnym sterowaniem poprzez mechanizm łańcuszkowy z automatycznym hamulcem. Ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego poprzez zastosowanie listew bocznych i kasety osłaniającej. Nasz produkt może być stosowany w oknach wyposażonych w nawiewniki.
Specyfika ich zamocowania charakteryzuje się bardzo estetycznym wyglądem wykończenia oraz pozwala w pełni wykorzystać powierzchnię parapetu. Roleta mocowana jest do skrzydła okiennego bez ingerencji w ramę okienną, dolna część rolety wyposażona jest w ozdobną listwę obciążającą, a dzięki prowadnicom przyklejonym do listew przyszybowych mimo zmiany kąta nachylenia okna (przy uchylaniu) roleta cały czas utrzymuje się przy szybie. 

 

 

 

 

Sposób pomiarownia rolety w kasecie


 

 

Oprzyrządowanie rolet dostępne jest w poniższej kolorystyce

 


biały

brąz

ciemny dąb

jasny dąb

złoty dąb
orzech
wiśnia
mahoń

 

 

Rolety wolnowiszące


Roleta w tym systemie pozwala na osłonięcie całego otworu okiennego. Montowana jest na ścianie lub suficie, bez ingerencji w skrzydło bądź ramę okna. Dzięki wykorzystaniu niezawodnych mechanizmów łańcuszkowych z blokadą pozwala na zatrzymanie materiału rolety na dowolnej wysokości. Do zalet należy również prostota montażu.

 

 

Sposób pomiarownia rolety wolnowiszącej


 

Ze względów technicznych kolory na zdjęciach mogą odbiegać od kolorów rzeczywistych

Laur Klienta
2011
EuroCertyfikat Jakości
2011
Gazela Biznesu
2004 i 2003
Lider rynku
2006, 2005
Polski Sukces
2010, 2008, 2007 i 2005