Najwyższa Jakość Quality International

2011

 

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług. W 2011 roku firma Vetrex zdobyła nagrodę Najwyższej Jakości za okno V90+

 

 

 

EuroCertyfikat Jakości

2011

 

EuroCertyfikat to prestiżowe europejskie wyróżnienie, przyznawane przedsiębiorstwom, które zaznaczają swoją obecność na rynku i uzyskują przewagę konkurencyjną poprzez oferowanie produktów o najwyższej jakości, spełniających surowe wymogi unijne. Nagroda jest wyrazem wysokiego uznania Kapituły Konkursowej dla dotychczasowych osiągnięć naszej Firmy.

 

 

 

Laur Klienta - Odkrycie Roku

2011

 

Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek w kilkuset kategoriach. Zakrojona na skalę ogólnopolska sonda przynosi producentom i dystrybutorom towarów odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie? O przyznaniu nominacji decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która ocenia innowacyjność, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowaną dynamikę wzrostu popularności marki. W VII plebiscycie Laur Klienta, nasze Okno Premium V70 Optimal Black zostało wyróżnione godłem „Odkrycie Roku 2011”.

 

 

 

 

Orły Polskiego Budownictwa

2011, 2010, 2009, 2008 i 2007

 

Orły Polskiego Budownictwa – to ogólnopolski konkurs, którego celem jest promowanie uczciwej, rzetelnej i godnej naśladowania postawy biznesowej, a także nowoczesnego i bezpiecznego budownictwa. W 2011 roku kapituła konkursu przyznała nam II miejsce w kategorii Stolarka Budowlana. W poprzednich latach otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Producenci Materiałów Budowlanych.

 

 

 

Jakość Roku

2011, 2010, 2009 i 2008

 

Jakość Roku – to największy w Polsce konkurs projakościowy, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie firm, które przykładają szczególną uwagę do kwestii jakości i wysokich standardów pracy. My otrzymaliśmy ten prestiżowy tytuł trzykrotnie z rzędu za nasz flagowy produkt, okna premium V90+. W 2011 roku Vetrex został uhonorowany podwójnie. Firma została wyróżniona za całokształt prowadzonych działań i zdobyła nagrodę w kategorii Produkt za okno V70 Optimal Black.


 

 

 

Polski Sukces

2010, 2008, 2007 i 2005

 

Polski Sukces – to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Ogólnopolskie Forum Promocji Biznesu, któremu patronuje Ministerstwo Gospodarki. Celem konkursu jest nagrodzenie przedsiębiorstw z polskim kapitałem, które mają znaczący wpływ na stymulowanie rozwoju gospodarczego kraju. Czterokrotnie do tego grona dołączyła również nasza firma.

 

 

 

Przedsiębiorstwo Fair Play

2008, 2007 i 2006

 

Przedsiębiorstwo Fair Play – to ogólnopolski konkurs organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację „Instytut Badań Nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”, którego celem jest promowanie firm ceniących sobie etykę, rzetelność i uczciwość. Naszą filozofię działania, troskę o wysoką jakość naszych produktów, dobre warunki pracy oraz zadowolenie klientów doceniono w tym konkursie trzykrotnie.

 

 

 

 

Solidna Firma

2008

Solidna Firma – to certyfikat przyznawany przez kapitułę Programu Gospodarczo-Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za terminowość, proekologiczność i poszanowanie praw konsumenckich.

 

 

 

 

 

Lider Rynku

2007 i 2005

Lider Rynku – konkurs, którego celem jest wyróżnienie i promocja najlepszych na rynku firm, produktów oraz usług. Tytuł ten dwukrotnie został przyznany naszej firmie za okna Vetrex Ideal Softline i Vetrex Ideal Perfectline.

 

 

 

 

 

Hit 2006

2006

Hit 2006 – to nagroda przyznawana najlepiej rozwijającym się firmom. W 2006 roku kapituła konkursu do tego grona zaliczyła również naszą firmę.

 

 

 

 

 

 

Kryształowy profil

2006

 

Kryształowy Profil - to nagroda przyznawana przez Wielką Kapitułę Branżową oraz portal oknonet.pl. W 2006 roku nie mieliśmy sobie równych w kategorii Okna.

 

 

 

 

 

 

Gazela Biznesu

2004 i 2003

 

Gazela Biznesu – to nagroda przyznawana przez Puls Biznesu za niezwykle dynamiczny rozwój firmy. W konkursie mogą brać udział średniej wielkości przedsiębiorstwa, które cechuje dobra reputacja oraz uczciwość wobec kontrahentów. Firmy, które dzięki swojej sprawności doskonale radzą sobie nawet wśród większych od siebie konkurentów. Nasza firma zdobyła ten prestiżowy tytuł dwa razy z rzędu.

Laur Klienta
2011
EuroCertyfikat Jakości
2011
Gazela Biznesu
2004 i 2003
Lider rynku
2006, 2005
Polski Sukces
2010, 2008, 2007 i 2005