Bramy garażowe Hormann

Hörmann - jakość, bezpieczeństwo, estetyka i komfort.
Zaawansowana technika to wynik posiadanego know how i 50 lat doświadczeń w produkcji bram i napędów. Ogromna różnorodność wzorów bram, pasuje do każdej architektury. To gwarantuje tylko oryginał - oryginalna brama uchylna firmy Hörmann.


Brama uchylna otwiera się wychylając na zewnątrz, a następnie chowa pod stropem w Twoim garażu. Ponad 30 wzorów bram ze stali i drewna umożliwia swobodę aranżacji.Brama segmentowa otwiera się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz miejsce przed i wewnątrz garażu - oto decydująca zaleta w przypadku garaży z krótkim podjazdem i dla samochodów o dużych gabarytach, takich jak vany, transportery czy samochody terenowe.
Bramy o dopasowanym wyglądzie szczególnie ekskluzywne bramy design firmy Hörmann sprawiają, że Twój dom nabiera indywidualnego charakteru i wyróżnia się spośród pozostałych.
Wiele wariantów aranżacji oraz zastosowanie stylowych elementów sprawia, że atrakcyjne bramy Design - przyciągają wzrok i są wyrazem wysokich wymagań ich użytkowników.Laur Klienta
2011
EuroCertyfikat Jakości
2011
Gazela Biznesu
2004 i 2003
Lider rynku
2006, 2005
Polski Sukces
2010, 2008, 2007 i 2005